"Манчестер Сіті" після несподіваної поразки в Лізі чемпіонів відправив п'ять голів у ворота "Кардіфф Сіті"

23 вересня 2018, 02:09 | Спорт

"Манчестер Сіті" в рамках 5 туру англійської Прем'єр-ліги розгромив на виїзді новачка чемпіонату "Кардіфф Сіті" з рахунком 5: 0.

Команда Хосепа Гвардіоли на протязі 12 хвилин (з 32 по 44 хвилини, прим. ) Тричі розписалася в сітці воріт суперника. Забитими голами у воротах "блакитних птахів" відзначилися Серхіо Агуеро, Бернарду Сілва і Ілкай Гюндоган.

У другій половині зустрічі "городяни" продовжили громити опонента.

Дубль у виконанні Ріяда Мареза, який був проведений на 67 і 89 хвилинах гри, встановив остаточний рахунок на табло і, як наслідок, розгромну перемогу чинного чемпіона АПЛ.

Що стосується українця Олександра Зінченка, то він в черговий раз за рішенням тренерського штабу залишився поза заявкою манчестерського клубу.

Після цієї перемоги "манкуніанці" набрали 16 очок і розташувалися на другій сходинці в турнірній таблиці. "Кардіфф Сіті", в свою чергу, залишився з двома очками на 19 місці. Нагадаємо, що "Манчестер Сіті" дуже невдало почав свій шлях в найпрестижнішому клубному турнірі Європи - Лізі чемпіонів.