17-річна красуня-чемпіонка. Що постить в Instagram Дарина Білодід

21 вересня 2018, 14:09 | Спорт

17-річна українська дзюдоїстка Дарина Білодід переписала історію українського спорту.

Вона стала першою, хто виграв "золото" на чемпіонаті світу з дзюдо. Нагороду Дарина завоювала 20 вересня в Баку, перемігши у ваговій категорії до 48 кг чемпіонка світу Фуну Тонако з Японії.

Крім того, Білодід стала наймолодшою ??чемпіонкою світу. На момент завоювання "золота" українці виповнилося 17 років і 345 днів. Раніше рекорд належав японці Ріоко Тані (18 років і 27 днів). ТСН Ппоспорт знайомить вас з нашої юної красунею-чемпіонкою.

Дарина народилася в сім'ї дзюдоїстів Геннадія Білодіда і Світлани Кузнєцової. Батьки і стали її тренерами.

"Зі мною мама виходить на змаганнях секундувати, я повинна її обов'язково поцілувати багато разів.

Мама - мій талісман, який я повинна поцілувати, обійняти, і мені стане легше ", - ділилася Білодід в одному з інтерв'ю.

Дарина більше схожа на модель, ніж на представницю єдиноборств. Дівчині постійно пропонують піти в модельне агентство, однак її тато проти.

За словами спортсменки, вона любить слухати "Океан Ельзи" і цікавиться спортивної журналісткою, яку хоче зробити своєю професією.

Після тріумфу на чемпіонаті Європи у Варшаві в минулому році, Дар'я зізналася, що її головна мета - олімпійська медалей. І українка впевнено йде до мети.