Хацкевич: питання відставки не варто

21 вересня 2018, 00:35 | Спорт
фото з ТСН.ua

Головний тренер київського "Динамо" Олександр Хацкевич прокометнував гру своїх підопічних у матчі 1 туру групової стадії Ліги Європи з "Астаною".

За словами тренера віце-чемпіона України, його команді не вистачило концентрації.

"Спочатку матч був прекрасний, але потім почали невпевнено грати, не виконували завдання на гру. Після перерви грали досить непогано, але пропустили на останніх хвилинах. Не вистачило концентрації. Ми повинні грати в надійний футбол.

В принципі так і грали в другому таймі, але одна помилка стала фатальною. Психологічно хлопці готові добре. Але десь в ключові моменти не вистачає класу ".

Окремо Хацкевич розповів і про своє можливе звільнення.

"Питання відставки не варто. Президент клубу раніше вже його закрив.

У нас робоча обстановка в клубі, працюємо далі. Треба працювати і терпіти. А також виконувати завдання тренерів. Турнір тільки розпочався, ще вся боротьба попереду ", - резюмував Хацкевич на післяматчевій прес-конференції.

Нагадаємо, що "Динамо" не зуміло здолати "Астану", зігравши з ними внічию з рахунком 2: 2. Другий гол кияни пропустили на останній хвилині протистояння.

Відзначимо, що безвиграшна серія підопічних Хацкевича налічує вже шість зустрічей.