"Шальке" не втримав перемогу над "Порту", Коноплянка зіграв 25 хвилин

19 вересня 2018, 08:56 | Спорт
фото з ТСН.ua

У матчі групи D в рамках 1-го туру Ліги чемпіонів німецький "Шальке" зіграв внічию з португальським "Порту" - 1: 1.

Гості могли вийти вперед на 13-й хвилині гри, але Алекс Теллес не зміг пробити голкіпера "Шальке" Ральфа Фарманов з пенальті.

На 64-й хвилині другого тайму команда Коноплянки відкрила рахунок, відзначився Брель Емболо.

Втім, утримати перемогу господарі не змогли. Півзахисник "Порту" Отава на 75-й хвилині реалізував пенальті, який призначив рефері поєдинку Хесус Мансано за грубий підкат Налдо в штрафному майданчику "Шальке".

Відзначимо, що Коноплянка з'явився на полі на 65-й хвилині гри, замінивши Марко Ута, але результативними діями не відзначився.

У 2-му турі "Шальке" на виїзді зіграє з російським "Локомотивом", а "Порту" вдома протистоятиме турецькому "Галатасараю".