Нарівні з Роналду: "Вест Хем" здобув перші очки в чемпіонаті завдяки дублю Ярмоленко

16 вересня 2018, 21:38 | Спорт

"Вест Хем" в рамках 5 туру англійської Прем'єр-ліги розібрався на виїзді з "Евертоном" з рахунком 3: 1.

"Молотобойці" першими відкрили рахунок у цій зустрічі. Андрій Ярмоленко відкрив рахунок своїм голам за лондонську команду вже на 11 хвилині протистояння.

На 31 хвилині "Вест Хем" подвоїв свою перевагу, і знову головною дійовою особою виступив Ярмоленко. Андрій оформив дубль у футболці лондонців після удару з середньої дистанції.

Під кінець першої половини протистояння "Евертон" скоротив відставання в рахунку. Гільфі Сігурдссон головою переправив м'яч у сітку воріт суперника і подарував таким чином уболівальникам своєї команди надію на позитивний результат.

Остаточну крапку в матчі поставив Марко Арнаутович. Форвард гостей на 61 хвилині пробив низом точно за призначенням.

Ярмоленко провів на полі 82 хвилини, а також зумів "відзначитися" попередженням. Цікаво, що український півзахисник наздогнав за забитими голами зоряного нападника італійського "Ювентуса" Кріштіану Роналду, який також оформив дубль в ці вихідні. Відзначимо, що за "Евертон" зіграв колишній футболіст донецького "Шахтаря" - Бернард.