"Реал" втратив перші очки в чемпіонаті

16 вересня 2018, 13:41 | Спорт

Мадридський "Реал" в рамках 4 туру чемпіонату Іспанії не зумів впоратися на виїзді з "Атлетиком", зігравши внічию з рахунком 1: 1.

Першими несподівано відзначилися господарі - Ікер Муніанін на 32 хвилині вдало замкнув передачу з лівого флангу від Оскара Де Маркоса.

Втім, на 63 хвилині "вершкові" зуміли відновити паритет у протистоянні. Іско головою відправив ігровий снаряд у кут воріт суперника після пасу у виконанні Гарета Бейла.

На більш Королівський клуб не вистачило і, як наслідок, вони перервали триматчеву переможну серію в Примері.

Невдачу своєї команди прокоментував і наставник "Реала" - Хулен Лопетегі.

"Завжди дуже складно грати в гостях проти" Атлетика ", який пропонує особливий стиль гри. Суперник високо пресингував і в першій половині нам було дуже непросто. "Атлетик" провів дуже хороший і інтенсивний поєдинок.

Нам не щастило із завершенням атак. У першому таймі ми дуже поспішали, але в другому грали спокійно, контролювали гру і мали моменти ", - цитує слова Хулен Лопетегі AS.

Після чотирьох турів в активі "Реала" 10 балів і другий рядок в турнірній таблиці. Відставання від "Барселони", яка свій матч цього туру виграла, становить два очки.

Наступну гру мадридці проведуть 19 вересня. В рамках 1 туру групової стадії Ліги чемпіонів "Реал" зустрінеться з італійською "Ромою".