"Шахтар" обіграв "Олександрію" перед стартом в Лізі чемпіонів

15 вересня 2018, 18:07 | Спорт

У центральному матчі 8-го туру Прем'єр-ліги зустрілися лідери чемпіонату: "Олександрія" приймала "Шахтар". "Гірники" перемогли господарів поля з рахунком 2: 0.

ОЛЕКСАНДРІЯ - ШАХТАР - 0: 2. СТАТИСТИКА МАТЧУ Марлос відкрив рахунок в поєдинку, відзначившись на 26-й хвилині після передачі Сергія Болбата. Для останнього цей матч став першим в стартовому складі "Шахтаря".

Під кінець зустрічі суперники влаштували справжню "заруби", відповідаючи моментом на момент. А другий гол "Шахтар" організував на 87-й хвилині. Алан Патрік прихованої передачею вивів Віктора Коваленко на ударну позицію, хавбек не схибив.

"Гірники" продовжують лідирувати в турнірній таблиці вже з 23-ма балами.

Олександрійці йдуть на другій сходинці, у них - 16 очок. Для команди Володимира Шарана це першої домашньої поразки в цьому сезоні.

У наступному турі УПЛ "Олександрія" поїде в гості до Маріуполя (22 вересня / 14:00), а "Шахтар" в Харкові зіграє з "Чорноморцем" (23 вересня / 17:00).

Нагадаємо, 19-го вересня "Шахтар" стартує в Лізі чемпіонів-2018/19 домашнім матчем проти німецького "Хоффенхайма". Також в групі донеччан "Манчестер Сіті" і "Ліон". Повний календар матчів дивіться ТУТ.