"Шахтар" розгромив "Олімпік" завдяки хет-трику Мораеса

24 серпня 2018, 23:44 | Спорт

У Києві на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського в рамках 6-го туру УПЛ відбулося перше в цьому сезоні донецьке дербі.

Так, "Олімпік" і "Шахтар" видали найрезультативніший матч сезону. Перемогу впевнено відсвяткувала команда Паулу Фонсека - 5: 2.

Рахунок в матчі відкрив Марлос на 11 хвилині, а вже на 17 хвилині після пасу Ісмаїлі відзначився Жуніор Мораес.

Правда через хвилину Геннадій Пасіч (18) в дотик відправив м'яч у ворота після вдалого пасу Павла Ксьонза і спробував скоротити відставання.

На 33 хвилині Мораес оформив дубль після ще одного гольового пасу Ісмаїлі.

А перед свистком на перерву Тарас Степаненко довів рахунок до розгромного після розіграшу кутового (42).

Мораес забив третій для себе гол в матчі на 75 хвилині. Але за хвилину Олег Данченко помилився і переправив м'яч у ворота П'ятова, забивши автогол. Але і це жодним чином ситуацію не змінило.

Після шести турів "Шахтар" з 15 очками вийшов на перше місце, але вже в цьому турі його знову можуть наздогнати "Динамо" і "Олександрія" - у них по 12 балів. "Олімпік" з 6 очками займає 6 місце.