Роналду дебютував за "Ювентус" вражаючою перемогою в чемпіонаті

18 серпня 2018, 23:06 | Спорт

"Ювентус" здобув вольову перемогу в матчі-відкритті нового сезону чемпіонату Італії.

"Стара синьйора" переграла на виїзді "К'єво" з рахунком 3: 2. У складі чинного чемпіона Італії дебютував зоряний нападаючий - Кріштіану Роналду.

"Ювентус" відкрив рахунок вже на 3 хвилині протистояння, автором забитого гола став Самі Хедіра. Втім, на 38 хвилині господарі зуміли зрівняти рахунок - за "К'єво" відзначився Маріуш Стемпінскі.

На 56 хвилині господарі несподівано вийшли вперед - Еманнуель Джаккеріні вдало реалізував пенальті.

"Ювентус" не здався і за 15 хвилин до кінця основного часу зробив рахунок на табло знову нічийним - новий-старий захисник команди Леонардо Бонуччі після передачі від Федеріко Бернардескі відновив паритет у грі.

Коли здавалося, що команди поділять очки в цьому матчі, своє слово знову сказав Федеріко Бернардескі. Вінгер "Ювентуса" на 90 хвилині точним ударом приніс своїй команді важку перемогу, а разом з нею і перші три бали. Що стосується Роналду, то він відіграв весь поєдинок.