"Вест Хем" зазнав другої поразки поспіль в АПЛ, Ярмоленко відіграв півтайма

18 серпня 2018, 21:59 | Спорт

"Вест Хем", за який виступає українець Андрій Ярмоленко, несподівано поступився "Борнмут" з рахунком 1: 2.

Гру, яка проходила в рамках 2 туру чемпіонату Англії, вдаліше почали "молотобійці" - Марко Арнаутович на 33 хвилині вивів свою команду вперед, вдало реалізувавши пенальті.

Втім, вже в другій половині зустрічі гості відновили паритет у зустрічі - забитим голом відзначився Калум Вілсон. Майже відразу "Борнмут" вдруге відзначився в сітці воріт суперника - м'яч на рахунку Стіва Кука.

Приблизно в цей же час на поле вийшов Ярмоленко, який змінив Хав'єра Ернандеса. Відзначимо, що саме Андрій був найактивнішим у складі "Вест Хема", однак це не допомогло його команді здобути перші очки у внутрішній першості. На 90 хвилині протистояння українець записав в свій пасив жовту картку.