"Маріуполь" за дві хвилини двічі пропустив від "Бордо" і вилетів з Ліги Європи

17 серпня 2018, 06:47 | Спорт

"Маріуполь" в рамках 3 кваліфікаційного раунду Ліги Європи поступився на виїзді французькому "Бордо" з рахунком 1: 2.

Після першого поєдинку, який завершився поразкою "азовців" з рахунком 1: 3, все в цій парі вже було зрозуміло. Основні події в грі розгорнулися у другій половині протистояння.

Французи протягом двох хвилин двічі відзначилися в сітці воріт української команди.

Особливо красивим вийшло перше взяття воріт у виконанні господарів - Максим Пундже завдав потужного удару з середньої дистанції точно під поперечину.

На 56 хвилині "Бордо" подвоїв свою перевагу завдяки точному удару головою від Юнуса Санкхаре.

Єдине, на що вистачило підопічних Олександра Бабича, так це на гол від Руслана Фоміна - нападник "Маріуполя" на 66 хвилині ідеально виконав штрафний удар. Таким чином, поступившись із загальним рахунком 2: 5, "азовці" припиняють боротьбу у другому за престижністю клубному турнірі Європи.