Хулен Лопетегі показав найгірший старт в "Реалі" за 70 років

16 серпня 2018, 14:14 | Спорт
фото з ТСН.ua

Тренер "Реала" Хулен Лопетегі показав найгірший старт мадридців за останні 70 років.

У першому офіційному матчі на посаді головного тренера його команда програла матч за Суперкубок УЄФА "Реалу" - 2: 4. "Атлетіко" здобув вольову перемогу, забивши два вирішальні м'ячі в овертаймі.

Він став першим тренером з 1948 року, під керівництвом якого "Реал" в першому офіційному матчі пропустив 4 м'ячі.

Останнім був Майкл Кіпінг, з яким мадридці тоді програли "Сельта".

"У першому таймі додаткового часу ми грали добре, але третій гол став для нас ударом, саме тут ми програли цей матч. Відчайдушно намагалися зрівняти рахунок, але не вийшло. Ми незадоволені цим. Найгірше в тому, що пропустили чотири голи. Це ненормально ", - сказав тренер після матчу.

Нагадаємо, в міжсезоння Хулен Лопетегі замінив Зінедіна Зідана, який подав у відставку.