"Атлетіко" став триразовим володарем Суперкубка УЄФА

16 серпня 2018, 10:02 | Спорт
фото з glavnoe.ua

Тріумфатор Ліги Європи "Атлетіко" в додатковий час переміг з рахунком 4: 2 над переможцем Ліги чемпіонів "Реалом" в матчі за Суперкубок УЄФА 2018. Два мадридських клубу зустрілися в середу, 15 серпня, на стадіоні в Талліні.

У першому таймі голами обмінялися нападник "червоно-білих" Дієго Коста (1-я хвилина) і грає за "Реал" Карім Бензема (27-я хвилина). Після перерви капітан "Реала" Серхіо Рамос блискуче виконав пенальті (63-тя хвилина), після чого, на 79-й хвилині, знову відзначився Дієго.

Доля матчу вирішилася в додатковий час - після двох голів "Атлетіко" - півзахисників Сауля Ньігес (98-я хвилина) і Коке (104-я хвилина).

"Атлетіко" ставав володарем Суперкубка в 2010 і 2012 роках. "Реал" вигравав цей трофей чотири рази, востаннє - у 2017 році.