Ярмоленко почав свій шлях в АПЛ з розгромної поразки від "Ліверпуля"

12 серпня 2018, 19:03 | Спорт

"Ліверпуль" в рамках 1 туру англійської Прем'єр-ліги не залишив удома шансів "Вест Хему", перегравши їх з рахунком 4: 0.

"Червоні" відкрили рахунок у зустрічі на 19 хвилині - Мохамед Салах вдало замкнув простріл з лівого флангу від Ендрю Робертсона.

Подвоїли свою перевагу підопічні Юргена Клоппа в компенсований до першого тайму час - Садіо Мане переправив ігровий снаряд у порожні ворота після скидки у виконанні Джеймса Мілнера.

"Мерсісайдці" довели справу до розгрому в самому початку другої половини матчу - Мане оформив дубль завдяки точному удару в ближній кут воріт суперника. Відзначимо, що результативний пас в цьому епізоді віддав Роберто Фірміно.

Що стосується Андрія Ярмоленко, то він почав цю зустріч з лави запасних. Втім, в середині другого тайму наставник "молотобійців" все ж випустив українця. Ярмоленко змінив центрального нападника - Марко Арнаутович.

Остаточну крапку в матчі поставив Даніель Старрідж, який тільки вийшов на заміну. Форвард "Ліверпуля" замкнув пас від Роберта Снодграсса.