"Олімпік" завдяки фантастичному голу уникнув поразки в грі з "Львовом"

11 серпня 2018, 07:47 | Спорт

Донецький "Олімпік" врятувався в домашній грі з "Львовом" в рамках 4 туру української Прем'єр-ліги.

Відзначимо, що сама гра завершилася з рахунком 1: 1, а гості півтора тайму грали вдесятьох.

На 39 хвилині захисник "городян" Владислав Приймак отримав від головного арбітра друге попередження, яке автоматично перетворилося в видалення.

Втім, це не завадило саме "Львову" першим відкрити рахунок в протистоянні - Володимир Адамюк на 68 хвилині вдало замкнув подачу зі штрафного у виконанні Сергія Вороніна.

Коли здавалося, що "Львів" утримає цей результат, за справу взявся Євген Пасіч, який на 86 хвилині здалеку поклав м'яч точно у верхній кут воріт. Чудовий удар вдався футболістові донецької команди.

Таким чином, зігравши внічию, "Олімпік" набрав 5 балів і розташувався на 4 сходинці в турнірній таблиці. "Львів", в свою чергу, має на одне очко менше і займає 7 місце.