«Урал» не втримав перемогу в матчі з московським «Динамо»

10 серпня 2018, 20:15 | Спорт
фото з JustMedia

Єкатеринбурзький футбольний клуб «Урал» в матчі третього туру Російської Прем'єр-ліги зіграв внічию з московським «Динамо». У першому таймі суперники грали в дуже в'язкий футбол. М'яч, в основному, тримався в центрі поля, а до ударів в створ воріт справа так і не дійшла.

Після перерви оранжево-чорні накрутили темп, і вже на 54 хвилині поєдинку це принесло результат. Після швидкої атаки ворота голкіпера «Динамо» Антона Шунін вразив румунський легіонер «джмелів» Ерік Біквалфі. Біло-блакитні могли відновити паритет в середині другого тайму, однак боснійський легіонер гостей Тоні Шуніч не скористався грубою помилкою оборони уральців і пробив повз ворота.

Ближче до кінцівці зустрічі тренери почали використовувати заміни, одна з яких стала результативною. Забитим м'ячем відзначився форвард москвичів Євген Марков - 1: 1. За кілька хвилин до фінального свистка «Динамо» могло вирвати перемогу, але ворота Ярослава Годзюра врятувала штанга.

Нагадаємо, що в перших двох турах оранжево-чорні не набрали жодного очка. У першому турі вони «Урал» поступився махачкалінської «Анжи», а потім програв «Краснодару».