"Зоря" уникла поразки в матчі з "Брагою" в Лізі Європи

10 серпня 2018, 02:26 | Спорт

Луганська "Зоря" зіграла внічию з португальською "Брагою" в рамках першого поєдинку 3 кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Основні події у зустрічі розгорнулися після перерви. На 69 хвилині гості зусиллями Рікарду Орти вийшли вперед - форвард "канонірів" з середньої дистанції без проблем пробив голкіпера луганської команди.

Втім, вже через три хвилини "Зоря" зуміла зрівняти рахунок на табло - Олександр Караваєв неймовірним ударом здалеку застав зненацька воротаря португальців. Постріл півзахисника команди Юрія Вернидуба припав точно під поперечину.

Таким чином, зігравши внічию з "Брагою" з рахунком 1: 1, "Зоря" ще може пробитися в наступний етап змагань. Матч-відповідь відбудеться 16 серпня.

Раніше в Лізі Європи програв ще один представник України - "Маріуполь".