"Маріуполь" здобув вольову перемогу над "Арсеналом" перед битвою в Лізі Європи

05 серпня 2018, 22:47 | Спорт

"Маріуполь" в рамках 3-го туру чемпіонату України впорався на виїзді з київським "Арсеналом" з рахунком 2: 1.

Відзначимо, що першими відкрили рахунок у матчі саме футболісти "канонірів" - Ауреліо Лола вдало замкнув навіс з флангу у виконанні Марко Ніколіча. Це взяття воріт стало першим для підопічних Фабрісіо Раванеллі в цьому сезоні.

Втім, вже через 14 хвилин гості зрівняли рахунок на табло - Руслан Фомін вдало реалізував пенальті, який на собі заробив Сергій Чоботенко.

За хвилину до кінця першого тайму "азовці" взагалі примудрилися вдруге вразити ворота Сергія Сітало. Андрій Борячук після помилки від опонента спокійно переграв голкіпера господарів.