Плавець Романчук завоював першу золоту медаль для України на оновленому чемпіонаті Європи

04 серпня 2018, 17:05 | Спорт

Український плавець Михайло Романчук виграв перше "золото" для України на новому чемпіонаті Європи.

Романчук став першим на дистанції 400 метрів вільним стилем. Він випередив норвежця Хенріка Крістіансена і німця Хеннінга Мюллера.

Підсумковий результат Романчука склав 3: 45,18.

Для українця ця медаль стала першою в кар'єрі після двох "бронзових" нагород в 2016 році.

Відзначимо, що це був перший комплект медалей, який розіграли на першому в історії чемпіонаті Європи з літніх видів спорту.

Романчук уже встиг подякувати команді за успіх.

"Перший заплив і перше" золото ". 4 серпня запливи на 1500 м. спасибі всім за поздоровлення. І особлива подяка моїй команді, яка зробила цю медаль можливої ??і моєї улюбленої Марині Бех ", - написав Михайло на своїй сторінці в Instagram. На цьому континентальній першості Романчук виступить ще на дистанціях 800 і 1500 метрів вільним стилем.