"Арсенал" за 25 хвилин знищив ПСЖ в поєдинку Міжнародного кубка чемпіонів

28 липня 2018, 18:29 | Спорт

Лондонський "Арсенал" розгромив французький ПСЖ в грі передсезонного турніру International Champions Cup.

Команда Унаї Емері, який до цього очолював саме парижан, знищила чинного чемпіона Франції завдяки вдалому другого тайму з рахунком 5: 1. З 67 до 90 хвилини протистояння "каноніри" чотири рази розписалися у сітці воріт ПСЖ.

Забитими голами відзначилися Олександр Ляказетт (дубль), Роб Холдинг і Едді Нкетія. Відкрив рахунок в матчі капітан "Арсеналу" Месут Езіл.

Його взяття воріт відбулося на 13 хвилині. Єдине, на що спромоглися гравці ПСЖ, так це на гол з пенальті від Крістофера Нкунку, який був забитий на 60 хвилині. Нагадаємо, що в першому турі цього турніру "Арсенал" поступився мадридському "Атлетіко" (1: 1, по пен. 3: 5), а ПСЖ програв "Баварії" (1: 3).

Наступний матч на цих змаганнях ПСЖ проведе 30 липня. Його суперником буде саме "Атлетіко". Що стосується "Арсеналу", то вони зустрінуться з "Челсі" (1 серпня).