Перейменований проти дебютанта. "Львів" обіграв "Арсенал" на стадіоні Лобановського

23 липня 2018, 00:45 | Спорт

У Києві на стадіоні Лобановського пройшов останній матч ігрового дня УПЛ в рамках 1-го туру.

ФК "Львів", який замінив "Верес", обіграв новачка "Арсенал-Київ" з рахунком 2: 0.

АРСЕНАЛ - ЛЬВІВ - 0: 2. СТАТИСТИКА МАТЧУ Сергій Воронін вивів львів'ян вперед на 29-й хвилині ударом зі штрафного. Другий м'яч залетів після удару Артура Пастка на 50-й хвилині рикошетом від суперника.

Відзначимо, що свої домашні матчі в УПЛ "Арсенал" буде проводити на стадіоні Лобановського.

У другому турі "Львів" прийме "Динамо" (28 липня), а "Арсенал" зіграє в гостях з "Шахтарем" (29 липня).