"Зоря" вирвала перемогу над "Маріуполем" в матчі-відкритті футбольного сезону

22 липня 2018, 17:52 | Спорт
фото з ТСН.ua

У Запоріжжі дано старт новому сезону української Прем'єр-ліги. "Зоря" обіграла "Маріуполь" в рамках 1-го туру УПЛ. Гра завершилася з рахунком 2: 1.

ЗОРЯ - МАРІУПОЛЬ - 2: 1. СТАТИСТИКА МАТЧУ Незважаючи на активний старт господарів, рахунок відкрили гості. На 9-й хвилині В'ячеслав Чурко відзначився з пенальті, який заробив Дмитро Мишнєв.

"Зоря" зрівняла на 50-й хвилині, коли Олександр Караваєв навісив на Артема Гордієнко і той точно пробив головою.

У кінцівці гри Караваєв додав до асист гол, скориставшись помилкою суперника (85 ').

Відзначимо, в Зорі "дебютували новачки - Рафаел, Віталій Вернидуб і Леван Арвеладзе.

У другому турі "Зоря" поїде до "Олександрії" (28 липня), а "Маріуполь" прийме новачка "Десну" (29 липня).

Нагадаємо, обидві команди представлять Україну в кваліфікації Ліги Європи. "Маріуполь" зіграє зі шведським "Юргорденом" 26 липня. "Зоря" стартує в єврокубках в серпні.