13 баскетболістів, які затіяли масове побоїще, покарали дискваліфікацією

19 липня 2018, 15:50 | Спорт

Міжнародна федерація баскетболу (FIBA) дискваліфікувала 13 гравців і двох тренерів за бійку в матчі відбіркового турніру Чемпіонату світу 2019 року між збірними Філіппін і Австралії (53:89).

Як повідомляє прес-служба FIBA, терміни дискваліфікації від одного до шести матчів отримали десять філіппінських і троє австралійських баскетболістів.

Максимальне покарання отримав філіппінець Келвін Абуева - 6 ігор.

Також федераціям впаяли штрафи: Філіппінам - 250 тисяч франків і наступний матч при порожніх трибунах, Австралії - 100 тисяч.

Крім того, була покарана і суддівська бригада, арбітри не зможуть працювати на іграх під егідою FIBA ??протягом року.

Нагадаємо, матч пройшов 2 липня на Філіппінах. Він був перерваний в кінці третьої чверті, коли австралійський центровий Деніел Кікерт вдарив суперника, після чого зав'язалася масова бійка.