Франція стала чемпіоном світу з футболу 2018, обігравши хорватів

15 липня 2018, 20:57 | Спорт
фото з JustMedia

Франція стала чемпіоном світу з футболу, обігравши у вирішальному матчі збірну Хорватії з рахунком 4: 2.

Незважаючи на те, що хорвати більшою мірою володіли м'ячем і частіше били по воротах противників, перший гол був на рахунку французів. На 18-й хвилині гри Антуан Грізманн, пробиваючи штрафний, «потрапив» м'ячем в голову Маріо Манджукічу. І той, намагаючись відбити м'яч, відправив його в свої ж ворота.

Однак буквально через 10 хвилин ховатскій футболіст Іван Перішич зрівняв рахунок.

Нічия зберігалася недовго. На 38-й хвилині матчу Антуан Грізманн расстелял ворота супротивника, і Франція знову вирвалася вперед.

У другому таймі хорвати стали ще більш агресивні. Але на 59-й хвилині Поль Погба закріпив виграшне становище французької збірної, забивши третій гол.

Через 10 хвилин Кіліан Мбаппе знову відправив м'яч у ворота збірної Хорватії.

На 69-й хвилині матчу нападник збірної Хорватії Маріо Манджукічу забив гол і на цей раз в ворота противника.

За підсумками матчу Франція стала новим чемпіоном світу з футболи. Друге місце зайняла Хорватія і третє - Бельгія, яка напередодні обіграла Англію.

Останній раз чемпіоном світу Франція ставала 20 років тому - в 1998 році. Тоді вона обіграла у фінальному матчі збірну Бразилії з рахунком 3: 0. У 2006 році Франція стала віце-чемпіоном світу. Хорватія за всю історію ЧС змогла зайняти лише третє місце тільки в 1998 році.

Фінал ЧС-2018 проходив у московських «Лужниках». Матч відвідали 78011 глядачів.