Бельгія посіла третє місце в ЧС-2018

14 липня 2018, 21:29 | Спорт
фото з JustMedia

Бельгія виграла у збірної Англії з рахунком 1: 0 і посіла третє місце в ЧС-2018 року. З перших хвилин бельгійці почали агресивну гру біля воріт англійців, і це дало свої результати. Вже на 4-й хвилині матчу Тома Менье забив гол у ворота супротивника.

Весь перший тайм бельгійці продовжувала атакувати ворота англійців, створюючи все нові і нові гольові моменти. Однак за підсумками першого тайму їм так і не вдалося забити другий гол.

Англійцям, які більшою мірою володіли м'ячем на поле, не змогли зрівняти рахунок.

У другій 45-хвилинці зробити цього їм також не вдалося.

На 82-й хвилині Еден Азар, якого називають «безстрашним, вибуховим атакуючим півзахисником, вдалося забити другий гол у ворота збірної Англії.

Останній раз Бельгія виходила в півфінал в 1986 році, але тоді вона програла Аргентині з рахунком 2: 0. Два голи в ворота бельгійців відправив Дієго Марадони. У боротьбі за третє місце бельгійці поступилися французам з рахунком 4: 2.