Росія сенсаційно пройшла в 1/4 фіналу ЧС-2018

01 липня 2018, 21:47 | Спорт
фото з YTPO.ru

Як і очікувалося, матч пройшов за тотальної територіальної переваги іспанців. "Фурія Роха" завжди вважає за краще не тільки грати першим номером, а й повністю позбавляти суперника м'яча. Наші футболісти були готові до такого розкладу. Ще до гри головний тренер нашої команди Станіслав Черчесов махнув на це рукою, мовляв, нехай забирають м'яч собі, головне не віддати ініціативу. Кілька афористичний вислів Черчесова, звичайно ж, знайшло своє втілення на поле. Так, Іспанія в першому таймі володіла футбольним снарядом 71% часу. Але багато дивідендів це супернику не принесло. Свій гол технічні іспанці забили після подачі зі штрафного, а не в результаті розіграшу комбінації, яких ми боялися найбільше. На 12-й хвилині Асенсио навісив на дальню штангу, де Рамос виграв боротьбу у Ігнашевіча. М'яч рикошетом від ноги росіянина залетів у кут воріт Акінфєєва - 0: 1. По-справжньому небезпечно наші футболісти змогли відповісти лише на 36-й хвилині - півзахисник Олександр Головін отримав пас на кордоні кута штрафного майданчика і завдав удар на виконання, але трохи неточно. Однак уже через чотири хвилини росіяни заробили право на пенальті. Після подачі кутового м'яч потрапив в руку захиснику Піке, і суддя не довго думаючи, вказав на "точку". Дзюба розвів воротаря і м'яч по різних кутах - 1: 1. У другому ситуація не змінилася, Іспанія продовжувала тиснути підопічних Черчесова і хвилині до 70-ї вже міцно осіла на половині поля росіян. За діями суперника було видно легка розгубленість. Перевазі суперника в майстерності наші гравці протиставили завзятість і дисципліну. Як тут не згадати поширену в футболі фразу "порядок б'є клас"? Лише за шість хвилин до кінця основного часу фаворит зустрічі ледь не вийшов вперед. Свіжий Іньєста завдав удар в самий кут, але Акінфєєв витягнув його буквально з "стрічки". Всі 90 хвилин минули - справа дійшла до овертайму.

У додаткову 30-хвилинку команди вже грали сильно втомленими, причому росіяни явно бігали з останніх сил. Іспанці виявилися теж не залізні, а втрачали концентрацію час від часу. Через це навіть стався курйоз близько нашому штрафному - двоє іспанців зіткнулися один з одним і повалилися з ніг. Проте, чи варто говорити, що суперник продовжував тиснути? Опонентові дуже не хотілося доводити матч до серії пенальті, де шанси практично зрівнювалися. Але довелося - 120 хвилин напруженої битви закінчилися нічиєю. У серії 11-метрових ударів сильнішими виявилися.