Нігерія в видовищному матчі розібралася з Ісландією і створила справжню інтригу в групі ЧС-2018

22 червня 2018, 21:46 | Спорт

Збірна Нігерії в 2 турі групової стадії ЧС-2018 впевнено здолала Ісландію з рахунком 2: 0.

Нігерійська команда відкрила рахунок на самому початку другої половини зустрічі - форвард Ахмед Муса майстерно прийняв м'яч в штрафній суперника і поклав його точно за призначенням. Цей гол відбувся на 49 хвилині зустрічі. Подвоїли свою перевагу футболісти Нігерії на 75 хвилині - Ахмед Муса оформив дубль, обігравши майже весь захист опонента. Дуже видовищний гол оформив нападник. На 83 хвилині ісландці могли скоротити відставання до мінімуму, проте Гільфі Сігурдссон не зміг реалізувати пенальті.

Таким чином, перемігши Ісландію, Нігерія створила неймовірну інтригу в групі Мундіалю. Зараз в активі нігерійців 3 бали і 2 позиція. Аргентина і Ісландія мають по одному заліковому балу. Хорватія, яка знищила "альбіселеста", вже гарантувала собі участь в раунді плей-офф.

Все в цьому квартеті буде вирішуватися 26 червня, коли Нігерія зустрінеться з Аргентиною, а Франція поміряється силами з Хорватією.

____________________________________ Нагадаємо, 9 країн, серед яких Україна, Австралія, Фінляндія, Японія, Данія, Ісландія, Великобританія, Польща, Швеція, оголосили дипломатичний бойкот Чемпіонату світу в Росії.

Причинами для цього стало вторгнення РФ в Україні і Сирію, отруєння в Британії російського екс-розвідника Сергія Скрипаля, голодування українських політв'язнів, в тому числі режисера Олега Сенцова, і систематичне порушення прав людини в Російській Федерації.

Безстрокове голодування Сенцов оголосив 14 травня 2018 року. Його головна вимога - звільнення понад 60 українських політв'язнів, які перебувають за гратами в Росії. Ця вимога режисера підтримав Держдеп США, ЄС, парламент Канади і т.

2015 року російський суд незаконно засудив Сенцова до 20 років колонії суворого режиму. Акції на підтримку режисера відбулися в усьому світі, в тому числі в Росії.