Сенегал завдяки рикошету і неймовірною помилці воротаря переграв Польщу на ЧС-2018

20 червня 2018, 01:08 | Спорт

Збірна Сенегалу в рамках 1 туру групової стадії ЧС-2018 обіграла Польщу з рахунком 2: 1.

"Леви" відкрили рахунок на 37 хвилині протистояння - Тьяго Ціонек вирішив підставити ногу після удару суперника, проте його рикошет призвів до голу у власні ворота. Подвоїли свою перевагу футболісти Сенегалу вже в другій половині зустрічі - нападник Мбайє Ньянг скористався неймовірною помилкою від голкіпера поляків Войцеха Щенсни і спокійно відправив м'яч вже у порожні ворота. Цей гол відбувся на 60 хвилині протистояння.

Відзначимо, що команда Адама навалювання більше володіла м'ячем. На 86 хвилині Гжегож Кріховяк зумів скоротити відставання в рахунку до мінімуму. Півзахисник "кадри" вдало замкнув головою передачу зі штрафного у виконанні Петра Зьелінского. Втім, на більше Польщу не вистачило і вони все ж зазнали поразки.

Нагадаємо, що в іншій грі цієї групи, Японія здолала Колумбію, яка провела весь матч вдесятьох. Наступні поєдинки в цьому квартеті відбудуться 24 червня: Японія - Сенегал, Польща - Колумбія.