У матчі групового етапу ЧС-2018 Росія обіграла Єгипет з рахунком 3: 1

20 червня 2018, 00:36 | Спорт
фото з JustMedia

У другому матчі групового етапу Чемпіонату світу з футболу 2018 Росія обіграла збірну Єгипту з рахунком 3: 1.

Перший тайм російські футболісти вели агресивну гру біля воріт суперників, проте на перерву пішли за рахунку 0: 0. Але з початку другого тайму нашим стало везти. Перший м'яч у ворота Єгипту закотив коліном єгипетський ж захисник Ахмед Фатхі, який намагався зрізати м'яч. Відразу після автоголу м'яч в ворота суперника закотив Денис Черишев, а третій гол забив Артем Дзюба.

Після цього суддя призначив пенальті, який пробивав зірка збірної Єгипту Мохамед Салах. Він зумів забити єдиний гол у ворота збірної Росії.