ЧС-2018. Англія в доданий час вигризла перемогу у Тунісу

19 червня 2018, 01:12 | Спорт

Збірна Англії вирвала перемогу у Тунісу в матчі першого туру групового етапу Чемпіонату світу-2018 - 2: 1.

Рахунок на 11-й хвилині відкрив капітан англійців Гаррі Кейн. Однак, на 35-й хвилині Фержані Сассо ударом з пенальті зрівняв рахунок.

У другому таймі Англія, незважаючи на ряд гольових моментів, так і не змогла забити до кінцівки матчу. І лише в компенсований арбітром час Кейн оформив дубль і приніс важливу перемогу для своєї команди (90 + 2). Відзначимо, що на 16-й хвилині тунісці втратили основного воротаря: Муез Ассен отримав травму і його замінив Фарук Бен Мустафа.

Нагадаємо, в першому матчі групи G Бельгія розібралася з Панамою.

У другому турі групового етапу ЧС-2018 збірна Тунісу 23 червня зустрінеться з Бельгією, а Англія 24 червня зіграє з Панамою.