Німеччина сенсаційно програла Мексиці на ЧС-2018

18 червня 2018, 01:13 | Спорт

Збірна Німеччини поступилася в 1 туру групової стадії ЧС-2018 збірної Мексиці з рахунком 1: 0.

Єдиний гол у зустрічі був проведений на 35 хвилині протистояння - форвард "ацтеків" Ірвінг Лосано пробив з близької відстані під голкіпером "Бундестім" - Мануелем Нойєром.

У другому таймі команда Йоахіма Льова намагалася хоча б зрівняти рахунок, проте всі удари німців в цей день летіли мимо, або їх відбивав воротар мексиканської команди.

Таким чином, поступившись Мексиці, Німеччина вже після 1 туру ускладнила собі життя щодо виходу в плей-офф Мундіалю. Свій наступний поєдинок ці збірні проведуть 23 червня. В іншому поєдинку цього квартету зустрінуться Швеція і Південна Корея.

Раніше наставник чинних чемпіонів світу заборонив своїм підопічним секс і соцмережі під час світової першості.