Франція здобула перемогу в історичному матчі мундіалю, завдяки нововведенню ФІФА

16 червня 2018, 18:51 | Спорт
фото з glavnoe.ua

Збірна Франції з величезною працею вирвала перемогу у Австралії в матчі групового етапу чемпіонату світу з футболу 2018 в Росії. Зустріч групи С на "Казань-Арені" завершилась з рахунком 2: 1, а обидва голи були зараховані після втручання електроніки.

Перший тайм пройшов у нудною боротьбі без гольових моментів. Єдина і найбільша небезпека трапилася біля воріт Льоріса. Муй зарядив чергову подачу в штрафну, і голкіперу довелося з стрічки витягати м'яч після зрізки від Толіссо.

Віце-чемпіони Європи не виглядали фаворитами, ні в чому не перевершуючи суперників з Зеленого континенту.

Гра перекинулася після перерви.

Погба зробив шикарну передачу на хід Грізманн, але того в підкаті зупинив Рісдон і вперше в історії чемпіонатів світу після перегляду відеоповтору був призначений пенальті.

Франція не змогла розвинути успіх, замість цього за 9 хвилин заробивши дурний одинадцятиметровий.

Але сенсаційну нічию австралійські футболісти зберегти не змогли. Погба пробив в поперечину, м'яч від нього опустив вниз в міліметрах від воріт, а електронна автоматична система фіксації гола дозволила визначити, що м'яч перетнув лінію.

Джерело: Обозреватель.