Збірна Бельгії знову не залишила шансів учаснику ЧС-2018

12 червня 2018, 11:03 | Спорт

Збірна Бельгії в контрольному матчі розгромила Коста-Ріку з рахунком 4: 1.

Першими в цій зустрічі відзначилися саме футболісти Коста-Ріки - Брайан Руїс після помилки від суперника відправив м'яч першим же дотиком точно в кут воріт. Цей гол був забитий на 24 хвилині.

Бельгія відігралася вже через сім хвилин - Дріс Мертенс вдало зреагував на удар від Едена Азара і скорегував ігровий снаряд точно за призначенням. Перед самою перервою бельгійці все ж зуміли вийти вперед в цій зустрічі - Ромелу Лукаку спокійно переправив м'яч у ворота після навісу від все того ж Мертенса.

На початку другої половини зустрічі "дияволи" втретє засмутили голкіпера Коста-Ріки - Лукаку завдяки точному удару головою оформив дубль після передачі з флангу від Насера ??Шадлі, який тільки вийшов на заміну.

Добили свого суперника бельгійці на 64 хвилині протистояння - Мічі Батшуайі відправив м'яч у порожні ворота після пасу від Лукаку.

Таким чином, розібравшись з Коста-Рікою, Бельгія продовжила громити опонентів, які зовсім скоро зіграють на ЧС-2018. Раніше вони розібралися з Саудівською Аравією (4: 0) і Єгиптом (3: 0). Сама Бельгія на Мундіалі зіграє з Панамою (18 червня), Тунісом (23 червня) і Англією (28 червня). Що стосується Коста-Ріки, то на світовій першості їх опонентами будуть Сербія (17 червня), Бразилія (22 червня) і Швейцарія (27 червня).

В іншому товариському матчі Сенегал впевнено здолав Південну Корею з рахунком 2: 0.