Бразилія розгромила Австрію перед ЧС-2018

10 червня 2018, 22:10 | Спорт

Збірна Бразилії в контрольному матчі впевнено розібралася з Австрією з рахунком 3: 0.

Команда Титі вийшла вперед на 36 хвилині зустрічі - Габріель Жезус вивів свою команду вперед завдяки точному удару в кут воріт суперника.

Подвоїли свою перевагу "селесао" на 63 хвилині - Неймар після передачі від Вілліана обіграв екс-динамівця Драгович і завдав точного удару під голкіпером.

Третій гол Бразилія провела через сім хвилин - Коутиньо, отримавши пас від Фірміно, в ближньому бою холоднокровно переграв воротаря австрійської команди.

Цікаво, що в стартовому складі Бразилії з'явився екс-гравець донецького "Шахтаря" Вілліан. Пізніше на заміну вийшли ще двоє колишніх "гірників" - Фернандіньо і Дуглас Коста. На 76 хвилині вболівальники донеччан дочекалися капітана команди - Тайсона.

Нагадаємо, що ця гра стала останньою для Бразилії перед ЧС-2018. На світовій першості "селесао" зустрінуться зі Швейцарією (17 червня), Коста-Рікою (22 червня) і Сербією (27 червня). Що стосується Австрії, то вони не зуміли пробитися на світову першість.