Збірна Англії обіграла Коста-Ріку перед ЧС-2018, Португалія розгромила Алжир

08 червня 2018, 12:50 | Спорт
фото з ТСН.ua

Національні команди Англії і Коста-Ріки провели товариський матч в рамках підготовки до чемпіонату світу з футболу.

Зустріч завершилася з рахунком 2: 0 на користь англійців.

Автором першого гола став нападник "Манчестер Юнайтед" Маркус Рашфорд (13). А форвард лондонського "Арсеналу" Денні Уелбек (76) закріпив перевагу Англії в середині другого тайму.

В іншому матчі національна команда Португалії розібралася зі збірною Алжиру - 3: 0.

Автором першого м'яча став півзахисник Гонсалу Гуедеш, який відзначився на 17-й хвилині після передачі хавбека Бернарду Сілви. До перерви півзахисник Бруну Фернандеш (37) подвоїв перевагу португальців. У ролі асистента виступив Кріштіану Роналду. А повернувшись після перерви, Гуедеш (55) оформив дубль.

Відзначимо, на груповому етапі ЧС-2018 збірна Англії зіграє з Бельгією, Панамою і Тунісом, а збірна Португалії зіграє з командами Іспанії, Ірану і Марокко.