"Баварія" сенсаційно програла Кубок Німеччини

20 травня 2018, 02:03 | Спорт
фото з ТСН.ua

"Айнтрахт" Франкфурт став володарем Кубка Німеччини сезону 2017/18.

У фіналі "орли" переграли чинного чемпіона Бундесліги - мюнхенську "Баварію". Гра завершилася з рахунком 3: 1.

"Айнтрахт" вийшов вперед вже на 11 хвилині зустрічі - нападник Анте Ребич вивів свою команду вперед після передачі у виконанні Кевіна-Прінса Боатенга.

Мюнхенці відігралися на самому початку другої половини зустрічі - форвард Роберт Левандовскі відновив паритет у протистоянні завдяки рикошету, який не зміг відбити воротар "Айнтрахта".

Коли здавалося, що гра перейде в додатковий час, своє слово знову сказав Ребич - хорват на 82-й хвилині знову відзначився в сітці воріт Свена Ульрайха.

Гравці "Айнтрахта" добили "Баварію" вже в додатковий час - Міята Гачіновіч забив мюнхенцям і приніс своїй команді Кубок Німеччини.

Цікаво те, що перед цим взяттям воріт гравці "Баварії" хотіли отримати пенальті, проте головний арбітр, переглянувши відеоповтор, вирішив не карати команду з Франкфурта.

Таким чином, здолавши команду Юппа Хайнкеса, "Айнтрахт" у п'ятий раз став володарем цього трофею. Останній раз "орли" вигравали Кубок Німеччини ще в 1988 році.