Автогол на останній хвилині матчу дозволив "Олімпіку" здолати "Чорноморець"

12 травня 2018, 21:19 | Спорт
фото з ТСН.ua

Донецький "Олімпік" в рамках 31 туру чемпіонату України обіграв вдома одеський "Чорноморець" з рахунком 1: 0.

Єдиний гол в протистоянні був забитий на останній хвилині гри - захисник гостей Сергій Люлька відправив м'яч у свої ворота після прострілу з флангу від Віталія Балашова, який на початку другої половини зустрічі тільки з'явився на полі.

"Чорноморець" все ж зрівняв рахунок в матчі завдяки зусиллям Івіци Жуніча, проте його гол арбітр скасував через положення поза грою.

Таким чином, здолавши "Чорноморець", команда Романа Санжара перервала безвиграшну серію в Прем'єр-лізі, яка до цієї гри налічувала цілих 7 поєдинків. Зараз в активі донеччан 36 балів і 2 місце в другій шістці УПЛ.

"Чорноморець", в свою чергу, залишився з 26 очками на останній сходинці внутрішньої першості.