"Боруссія" програла останній матч сезону, проте все одно пробилася в Лігу чемпіонів

12 травня 2018, 20:53 | Спорт

Дортмундська "Боруссія", за яку виступає українець Андрій Ярмоленко, поступилася на виїзді "Хоффенхайма" з рахунком 1: 3.

Господарі вийшли вперед на 26 хвилині зустрічі, відзначився Андрій Крамаріч. Вже у другому таймі дортмундці зуміли відновити паритет у грі завдяки зусиллям лідера "джмелів" Марко Ройса. Його гол був забитий на 58 хвилині.

Адам Салаї і Павло Кадержабек ще двічі засмутили воротаря "Боруссії", принісши таким чином своїй команді перемогу. Цей результат дозволив "Хоффенхайма" випередити "Боруссію" у турнірній таблиці і зайняти 3 сходинку.

Що стосується дортмундців, то вони все ж зуміли зберегти 4 місце, адже в паралельній грі "Байєр" не зміг оформити перемогу з потрібним рахунком. Леверкузенці здолали "Ганновер" з рахунком 3: 2. Щоб випередити "Боруссію", "Байєру" потрібно було забивати ще 4 рази.

Українець Андрій Ярмоленко не потрапив на цю гру навіть в заявку. У цьому сезоні він провів за клуб 26 матчів, в яких зумів відзначитися 6 забитими голами і 6 результативними передачами.