"Олександрія" переграла "Сталь" і отримала "Кубок престижу"

12 травня 2018, 20:48 | Спорт

"Олександрія" в рамках 31 туру української Прем'єр-ліги виграла на виїзді у кам'янської "Сталі" з рахунком 2: 1.

Основні події зустрічі розгорнулися у другій половині протистояння. Спочатку Андрій Бацула на 75 хвилині вивів свою команду вперед завдяки точному удару з гострого кута.

Подвоїли свою перевагу підопічні Володимира Шарана через три хвилини. Андрій Цуріков вдало замкнув чудовий пас у виконанні Сергія Старенького, який з'явився в грі лише на 65 хвилині.

"Сталь" відіграла один гол вже в додатковий час - Мар'ян Мисик впевнено реалізував пенальті і встановив таким чином остаточний рахунок в матчі.

Обігравши "Сталь", "Олександрія" набрала 42 бали і за тур до кінця УПЛ стала володарем "Кубка престижу", який отримує найкраща команда другої шістки. Що стосується "Сталі", то вони з 26 пунктами займають передостанню позицію.

Цікавим є той факт, що "Олександрія" вже 4 гри поспіль не втрачає очок у внутрішній першості.