"Карпати" зіграли внічию з "Зіркою" і зберегли прописку в чемпіонаті

12 травня 2018, 18:44 | Спорт

Львівські "Карпати" в рамках 31 туру української Прем'єр-ліги зіграли внічию з Кропивницького "Зіркою" з рахунком 1: 1.

Першими відкрили рахунок в протистоянні господарі - Сергій Петров на 38 хвилині вдало замкнув передачу у виконанні Дмитра Білонога.

Коли здавалося, що "Зірка" піде на перерву в якості лідера, своє слово сказав півзахисник львів'ян Карраскаль, який вже в додатковий час з пенальті відновив паритет у протистоянні.

Другий тайм забитими голами вболівальників не порадував.

Відзначимо, що цю гру гості догравали вдесятьох - Іван Лобай на 87 хвилині отримав друге попередження від головного арбітра. Це вже третій раз, коли команди в цьому сезоні розписали нічию - 1: 1, 0: 0. Ще один раз перемогу здобули "Карпати" (2: 1).

Цей результат дозволив "Карпатам" зберегти прописку в еліті українського футболу. Зараз в їх активі 34 бали і 2 місце в другій шістці УПЛ. "Зірка", в свою чергу, має тепер 31 очко і розташовується на 4 сходинці.