"Карпати" і "Чорноморець" втретє в сезоні не виявили сильнішого

05 травня 2018, 21:11 | Спорт

Одеський "Чорноморець" в рамках 30 туру української Прем'єр-ліги зіграв удома внічию зі львівськими "Карпатами" з рахунком 1: 1.

Гості вийшли вперед на 14 хвилині протистояння - Мар'ян Швед після передачі у виконанні Олексія Гуцуляка відправив м'яч точно в кут воріт одеситів.

"Чорноморець" відігрався вже в другій половині зустрічі - Євген Смирнов на 75 хвилині після пасу від Олександра Гладкого забив гол фактично в порожні ворота, подарувавши таким чином своїй команді один бал.

Відзначимо, що 9 хвилинами раніше команда Костянтина Фролова втратила можливість забити в ворота Олексія Шевченка - Максим Третьяков потужним пострілом з-за меж штрафного влучив у поперечину.

Таким чином, розписавши нічию в цьому протистоянні, "Карпати" здобули вже 33 очка. Зараз вони займають 3 місце в другій "шістці" турнірної таблиці. Що стосується "Чорноморця", то вони з 26 пунктами розташовуються на передостанньому місці.

Нагадаємо, що в минулій зустрічі між цими колективами перемогу здобули "Карпати" (3: 1).