"Реал" здобув вольову перемогу над "Баварією" в першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

26 квітня 2018, 08:16 | Спорт

"Реал" обіграв "Баварію" в рамках першої зустрічі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.

Матч в Мюнхені завершився з рахунком 2: 1 на користь гостей, які в першій половині гри поступалися.

У першому таймі господарі поля діяли активніше і на 28-й хвилині зуміли відкрити рахунок: Джошуа Кіммі замість прострілу на Франка Рібері потужно пробив у ближній кут воріт, а цього зовсім не очікував голкіпер мадридців Кейлор Навас.

Однак, перед перервою Марсело несподівано зрівняв рахунок, пробивши в дальній нижній кут (44).

Повернувшись з перерви, "вершкові" почали діяти впевненіше, Марко Асенсио успішно реалізував вихід один на один (57) і вивів свою команду вперед. Таким рахунок і залишився до фінального свистка.

Відзначимо, що в першому таймі мюнхенці були змушені зробити відразу дві заміни - через пошкодження поле залишив Арьєн Роббен, а за ним Жером Боатенг, а в другому таймі "Реал" втратив через травми Дані Карвахаля.

Матч-відповідь відбудеться 1 травня на території мадридців.

Нагадаємо, фінал Ліги чемпіонів приймає Київ 26-го травня.