Історичний гол Салаха не допоміг "Ліверпулю" утримати перемогу в неймовірному матчі чемпіонату

21 квітня 2018, 18:20 | Спорт
фото з ТСН.ua

"Ліверпуль" в рамках 35 туру англійської Прем'єр-ліги на виїзді зіграв внічию з "Вест Бромвіч" з рахунком 2: 2.

Команда Юргена Клоппа вийшла вперед вже на 4 хвилині протистояння - Денні Інгз розстріляв голкіпера "дроздів" після прострілу з флангу у виконанні Садіо Мане.

На 72 хвилині зустрічі "мерсисайдці" вдруге розписалися в сітці воріт опонента - неймовірний Мохамед Салах після пасу від Алекса Окслейда-Чемберлена спокійно переграв воротаря господарів, зробивши рахунок на табло вже 2: 0 на користь своєї команди.

Відзначимо, що Салах повторив рекорд Луїса Суареса, Кріштіану Роналду і Алана Ширера в АПЛ - єгиптянин став уже четвертим футболістом, який протягом одного сезону примудрився відзначитися 31 забитим голом.

Тим не менш, це не був би чемпіонат Англії, якби команди не грали до останньої хвилини. "Вест Бромвіч" не знітився і через сім хвилин відіграв один м'яч - Джейк Лівермор виявився спритнішим за всіх і заштовхав м'яч у сітку воріт гостей.

На 88 хвилині стався справжній кошмар для "червоних" - Саламон Рондон відгукнувся на передачу зі штрафного від Кріса Бранта і зрівняв рахунок в цій божевільній кінцівці гри, подарувавши таким чином нічию.

Зараз в активі "червоних" 71 бал і 3 місце в турнірній таблиці. "Вест Бромвіч" з 25 очками займає останню сходинку чемпіонату. Нагадаємо, що свій наступний поєдинок команда Клоппа проведе 24 квітня проти італійської "Роми" в рамках півфіналу Ліги чемпіонів.

Цікавим є той факт, що дуель між "Ліверпулем" і "Вест Бромвіч" в першому колі також завершилася внічию - 0: 0.