Збірна України здобула вольову перемогу над Сербією і очолила відбіркову групу на Євро-2018

24 березня 2018, 21:24 | Спорт
фото з ТСН.ua

Юніорська збірна України здобула важливу перемогу над Сербією в рамках відбіркового етапу на Євро-2018 з рахунком 2: 1.

Пропустивши вже на 12-й хвилині зустрічі, команда Олега Кузнєцова відновила паритет у грі через 20 хвилин - відзначився Данило Сікан. Переможний м'яч "синьо-жовті" провели на 72-й хвилині протистояння - Михайло Мудрик приніс українській команді перемогу і разом з нею перше місце в квартеті.

Таким чином, перегравши Сербію, Україну зараз очолює групу, маючи в своєму активі 4 бали. У першій зустрічі наші юні співвітчизники зіграли внічию проти Іспанії (1: 1). Свій наступний матч юнацька збірна України проведе 27-го березня проти Чехії, яка поки що не має в своєму активі залікових балів.

Відзначимо, що путівки на ЧЄ отримають переможці восьми груп і сім кращих збірних, що посядуть другі місця. Континентальна першість пройде з 4-го по 20 травня в Англії.