Фуркад виграв спринт в Росії, українці не поїхали

23 березня 2018, 07:54 | Спорт

Французький біатлоніст Мартен Фуркад переміг у спринті на фінальному дев'ятому етапі Кубка світу з біатлону, який проходить в Тюмені.

З ідеальною стрільбою і найкращим ходом на дистанції Фуркад більше ніж на 30 секунд випередив співвітчизника Симона Детье.

Головний конкурент Фуркада в сезоні норвежець Йоханнес Бе гонку провів невдало - з двома промахами на першій стрільбі він фінішував лише 14-м, що дозволило Мартену виграти Малий кришталевий глобус у спринтерських гонках.

Відзначимо, що, таким чином, доля Великого кришталевого глобуса практично вирішена. Переваги Фуркада повинно вистачити для завоювання 7-го в кар'єрі Кубка світу.

Кубок світу. Тюмень. спринт 1. Мартен Фуркад (Франція, 0 + 0) 25:49. 0 2. Симон Детье (Франція, 0 + 0) +33. 2 3. Фредрік Ліндстрем (Швеція, 0 + 0) +33. 5 Нагадаємо, наша збірна відмовилася їхати на заключний етап Кубка світу і через це втратить квоти на наступний сезон.