"Сталь" на виїзді мінімально здолала "Чорноморець"

17 березня 2018, 19:44 | Спорт
фото з ТСН.ua

У матчі 24-го туру української Прем'єр-Ліги каменська "Сталь" гостювала у "Чорноморця" і здобула перемогу - 1: 0.

Невеликою перевагою в грі володіли саме гості, особливо в першому таймі. Так, на 18-й хвилині їм вдалося вийти вперед - Орест Кузик замкнув передачу Юрія Климчука.

Другий тайм моряки провели краще, проте господарям так і не вдалося переломити хід гри, тому рахунок 0: 1 таким і залишився до фінального свистка.

Відзначимо, каменська команда перед матчем займала останню сходинку в турнірній таблиці, проте тепер набрала 21 очко і відразу піднялася на 9 місце в турнірній таблиці. "Чорноморець" залишається на 11 позиції з 19 очками.