"Шальке" без Коноплянки впорався з "Байєром", який більше тайму грав удесятьох

25 лютого 2018, 19:45 | Спорт

"Шальке" в рамках 24-го туру німецької Бундесліги здолав на виїзді "Байєр" з рахунком 2: 0.

Перший гол у зустрічі гості провели вже на 11-й хвилині - Гвідо Бургшталлер відзначився в сітці воріт суперника після фантастичний індивідуальних дій. Після цього господарі залишилися вдесятьох і ще більше ускладнили собі життя щодо позитивного результату.

Домінік Кор на 38-й хвилині гри отримав друге попередження і залишив свою команду в меншості. Після цього епізоду, який безумовно вплинув на подальший розвиток подій, команди по черзі проводили атаки, проте вирішальне слово все ж залишилося за гравцями гостей - Набіль Бенталєб на 89-й хвилині вдало виконав пенальті, встановивши таким чином остаточний рахунок на табло.

Що стосується Євгена Коноплянки, то він потрапив в заявку на це протистояння, проте так і залишився на лавці для запасних. У цьому сезоні на рахунку українця 20 матчів, в яких він відзначився 2 голами і 3 результативними передачами.

Таким чином, обігравши "Байєр", "Шальке" піднявся на 2 місце в чемпіонаті - зараз в активі "кобальтових" 40 балів. "Байєр", в свою чергу, залишився з 38 очками на 4 сходинці. Гра між цими колективами в першому колі завершилася внічию з рахунком 1: 1.