"Барселона" вдома розгромила "Жирони"

25 лютого 2018, 13:05 | Спорт
фото з УРА-Информ

Перший тайм почався під стрімкі контратаки гостей, вже на п'ятій хвилині матчу каталонці відставали на одне очко. До 30-ій хвилині матчу стало ясно, що суперник поступово видихався і "Барса" взяла м'яч під свій контроль.

До кінця першого тайму господарі практично "ночували" в штрафному майданчику суперника. забивали двічі Мессі і ще раз Суарес.

У другому таймі Суарес продовжив свою гольову серію, футболіст зумів оформити хет-рик. "Золото" гол в ворота "Жирони" забив Коутиньо. Підсумковий рахунок зустрічі - 6: 1.

Одночасно з "Барселоною" мадридський "Реал" розгромив "Алавес" - 4: 0, "Сельта" обіграла вдома "Ейбар" в "суху", а "Леганес" з "Лас-Пальмасом" розіграли нічийний результат.

Як повідомлялося в "УРА-Інформ", недавно каталонська "Барселона" розгромила "Ебара" у себе вдома.