Росія вирвала у німців олімпійське золото в хокеї

25 лютого 2018, 10:41 | Спорт
фото з YTPO.ru

Битва за хокейне золото вийшла надзвичайно напруженою. Німці, які вперше в історії вийшли у фінал ОІ, розтрощивши по шляху канадців, не збиралися здаватися більш титулованому супернику. Рахунок за півсекунди до кінця першого тайму відкрив В'ячеслав Войнов. Німці відігралися в середині другого, коли на 30-й хвилині матчу Кошечкин зрізав послану Феліксом Шютцем шайбу в свої ворота. Третій період вийшов сверхдраматічним.

На 54-й хвилині Микита Гусєв виводить Росію вперед, але всього через 10 секунд після точного кидка Кагуна рахунок стає 2: 2. А через 2,5 хвилини Німеччина повела 3: 2 - точним кидком відзначився Мюллер. Відразу після цього росіяни залишилися в меншості - за 2 хвилини 11 секунд до кінця матчу на лавку штрафників відправився Калінін. Спас збірну Гусєв. За кілька секунд до сирени він оформив дубль і зробив рахунок 3: 3. Команди пішли на перерву, щоб зустрітися в овертаймі. І ось Росія вперше за 28 років завойовує олімпійські золото в хокеї: 4.