Футбольний експерт гаряче розкритикував гру "Динамо" в Лізі Європи

20 лютого 2018, 11:40 | Спорт

Футбольний експерт Віктор Леоненко прокоментував гру київського "Динамо" в матчі 1/16 фіналу Ліги Європи проти грецького АЕКа.

На думку колишнього гравця киян, їхня гра в тому матчі була наче з 92-го року.

"У забитому голі в Динамо брали участь два-три людини, командних дій я тут не бачу. У першому таймі кияни і самі не грали, і грекам не давали. Пощастило, що забили. А другий тайм навіть коментувати не варто: швидше за все, в роздягальні хлопцям сказали "грайте на контратаках", а гравці це зрозуміли по-своєму.

Динамо віддало ініціативу, і причому настільки, що з середньої команди АЕКа зробили Барселону. Результат поки є, а гру потрібно десь шукати або купувати.

Коли я приїхав до Києва в 92-му ми грали так, як Динамо зараз, покладаючись на індивідуальну майстерність футболістів атаки. Це було чверть століття тому, і це я бачив в Афінах. Якщо щось попереду у кого-то вийшло, то забили і випадково виграли. Два або три людини вирішили гру, а там команда відбилася, та й все. Так ми раніше і грали ", - сказав Леоненко в ефірі програми" Великий футбол ".

Нагадаємо, що перший поєдинок між "Динамо" і АЕКом завершився з рахунком 1: 1. Матч-відповідь відбудеться 22-го лютого 2018 року в Києві. Початок гри о 20:00 за київським часом.